Z życia spółdzielni

Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasza Spółdzielnia została laureatem konkursów Lider Spółdziellczości Mieszkaniowej 2017 oraz Konkursu Spółdzielni Mieszkaniowych im. dr. Ryszarda Jajszczyka.lider 2017

 

 

Tytuł "Lidera Spółdzielczości Mieszkaniowej" nadawany przez redakcję miesięcznika „Administrator” oraz portal www.administrator24.info otrzymują spółdzielnie mieszkaniowe, które wyróżniły się na tle innych wynikami ekonomicznymi, inicjatywami na rzecz członków, przedsiębiorczością oraz sprawnością w dostosowywaniu się do nowych regulacji prawnych.

Lider Sp.Mieszkaniowej2017

jajszczyk

 

Ogólnopolski konkurs Spółdzielni Mieszkaniowych im. dr. Ryszarda Jajszczyka jest organizowany przez Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych RP. Przyznana Spółdzielni Mieszkaniowej w Świeciu nagroda jest wyrazem uznania za jej wybitne osiągnięcia w prowadzonej działalności oraz propagowanie pozytywnego wizerunku polskiej spółdzielczości mieszkaniowej.

 

 

 

 

odznaka1Miło nam poinformować, że Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świeciu otrzymała odznakę "Za Zasługi dla Spółdzielczości". Jest to nadawane przez Krajową Radę Spółdzielczą wyróżnienie, którym mogą pochwalić się tylko nieliczne spółdzielnie mieszkaniowe w Polsce. Przyznaje się je organizacjom spółdzielczym zasłużonym dla rozwoju spółdzielczości w danym regionie oraz wzorowo prowadzacym i rozwijającym swoją działalność. Przyznana odznaka jest dowodem uznania dla spółdzielców i pracowników, którzy na przestrzeni 110 letniej historii Spółdzielni twórczo uczestniczyli w jej budowie, rozwoju i sukcesach.

dobra spoldzielnia 2014

Miło nam poinformować, że Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świeciu została uhonorowana tytułem Dobra Spółdzielnia 2014. Jest to ogólnopolski program organizowany przez „Strefę gospodarki” Biznes Magazyn (niezależny dodatek do Dziennika Gazety Prawnej), którego celem jest wyłonienie spółdzielczych liderów, a także promowanie właściwych wzorców oraz strategii funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych. Znaleźliśmy się wśród laureatów, ponieważ spełniamy najwyższe standardy zarządzania i funkcjonowania spółdzielni.

phoca thumb l p8282653

Z racji zbliżającego się kalendarzowego końca lata został zorganizowany 28.08.2015r. piknik w Gródku. Organizowana corocznie impreza miała w tym roku wyjątkowy charakter ze względu na przypadającą 110 rocznicę powstania naszej Spółdzielni.


stokrotka

 

 

Historia Spółdzielni Mieszkaniowej w Świeciu nie obejmuje wyłącznie zaspokajania potrzeb mieszkaniowych. Równie ważnym elementem jest prowadzona przez naszą spółdzielnię działalność kulturalno- oświatowa.

 

 

grafika 2

 

Z okazji przypadającej w tym roku 110 rocznicy powstania Spółdzielni Mieszkaniowej w Świeciu został zorganizowany festyn "Witaj Lato". Odbył się on w piątek 03.07.2015r. na boisku przy ulicy Żwirki i Wigury.

 

 

Remont klatek 4Jednym z podstawowych zadań naszej spółdzielni jest ciągłe podnoszenie standardu życia Mieszkańców i wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego na przełomie lat 2013 i 2014 rozpoczęły się prace związane z remontem klatek schodowych, które są wizytówką każdego budynku. Remont polegał na malowaniu ścian klatek schodowych oraz położeniu tynku mozaikowego. Dodatkowo ułożono płytki gresowe i wymieniono balustrady wraz z poręczami. Wyremontowano klatki schodowe w budynkach przy ulicach: Jana Pawła II 16; Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 2, 3, 5, 6; Ks. Krausego 15, 17, 19; Gałczyńskiego 44, 46, 48; Wojska Polskiego 67d oraz Żwirki i Wigury 7.